“EVRİM VE YARATILIŞ ARASINDAKİ BU ÇATIŞMA DA BİR EVRİM SÜRECİNİN SONUCU” İDDİASINA CEVAP

25 Ocak 2011 tarihli NTV evrim programında ilginç ve oldukça mantık dışı bir tespit yapılıp, bugün evrim ve Yaratılış arasında bir çatışmanın olduğu, fakat bunun da bir evrim sürecinin sonucu olduğu iddia edilmiştir. Söz konusu iddiada, bunun bir ayıklama, seçme ve uyum sürecinin sonucu olduğu ve 10-20 yıl sonra evrimin ayıklanarak galip geleceği gibi inanılması güç bir çıkarım yapılmıştır.

Oysa bunu iddia eden Darwinist’in kendisi de, gerek şu an dünya çapındaki gidişattan gerekse de Darwinizm’in sahte bir teori olmasından yola çıkarak, çıkarımının imkansız olduğunu çok iyi bilmektedir.

Ne canlı yapılarda ne de sosyal sistemlerde herhangi bir evrim olmadığından bu iddia ciddi mantık bozuklukları içermektedir. EVRİM VE YARATILIŞ ARASINDA BİR ÇATIŞMA OLMASI, YARATILIŞ’IN TEK GERÇEK, EVRİMİN İSE YARATILIŞ GERÇEĞİNE KARŞI SAVUNULMAYA ÇALIŞILAN BİR SAHTEKARLIK OLMASI NEDENİYLEDİR.

Dünya evrim sahtekarlığından arındırılmakta, Darwinizm yok olup gitmektedir

Son 30 yıldır Sayın Adnan Oktar tarafından yürütülmekte olan Darwinizm karşıtı bilimsel çalışmalarla çok önemli bir sonuç elde edilmiştir. Bu çalışmalarla dünyaya, Darwinist diktatörlük tarafından yaygınlaştırılmış olan bir sahtekarlığın deşifresi yapılmakta ve tüm dünya bu sahtekarlıktan arındırılmaya çalışılmaktadır.

Kendisini bilim gibi gösteren bir teorinin aslında bilimle hiçbir ilgisinin olmadığı, bilim adına tüm dünyayı aldattığı, tarihin en büyük bilim sahtekarlığı olduğu açıklanmaktadır.

Dolayısıyla Hakkın karşısında batıl vardır ve her zaman için Hak olan, batıl ile mücadele halinde olmuştur. Evrim ile Yaratılış arasındaki mücadelenin gerekçesi işte budur.

Program konuğunun kendince evrimsel bir mücadele süreci olarak tarif edip yine kendi mantığına göre ayıklanıp öne çıkacağını düşündüğü Darwinizm ise, oldukça yakın bir zamanda yok olup gidecektir. Şu an Darwinistlerin endişesi ve çırpınışları, bu yenilginin farkında olmalarından kaynaklanmaktadır.

Bu sonuç, Darwinistlerin zannettiği gibi, doğal seleksiyon sonucunda işleyen materyalist bir süreç değil, tüm alemlerin Rabbi olan Yüce Allah’ın adetullahının tecelli ettiği bir sonuçtur. Cenab-ı Allah, ayetinde galip gelecek olanları bildirmiştir:

De ki: “Hak geldi, batıl yok oldu. Hiç şüphesiz batıl yok olucudur.” (İsra Suresi, 81)

http://harunyahya.org/tr/NetCevap/148565/Evrim-ve-Yaratilis-arasindaki-bu-catisma-da-bir-evrim-surecinin-sonucu-iddiasina-cevap