Avrupa’da yapılan evrim anketleri Darwinist diktatörlüğün kontrolünde

Avrupa’da genel olarak çeşitli haber ve bilim sitelerinde gerçekleştirilen ve evrim teorisine inananların oranlarını göstermek amacıyla düzenlenen anketler üzerinde Darwinist ve komünistlerin kirli oyunlarının olduğu ortaya çıktı.
Uzun zamandır özellikle Avrupa’da çeşitli sitelerde düzenlenen evrim anketlerinde, halkın %80 veya %90’ı evrime inanıyor gibi gösterilmeye çalışılmaktadır. Oysa bu, dünyayı 150 yıldır aldatan Darwinistlerin ve komünistlerin çirkin oyunlarından biridir. Masonlar ve ateist siyonistler, komünist partiler, komünist dernekler, faşist partiler, neonaziler, satanistler kendi görüşlerini ortaya koymak amacıyla bu tip anketlerde bütün örgüt ve dernekleri ile organize hareket edip tam destek vererek halkı kandırmaktadırlar.
Son 150 yıldır ara fosil olmadığı halde insanları “ara fosil var” diye aldattıkları, sahte fosilleri müzelerde sergiledikleri, Yaratılış gerçeğini ispat eden 100 milyon fosili insanlardan sakladıkları gibi, anketlerde çıkan sonuçları da değiştirerek aynı aldatmacayı sürdürmeye çalışırlar. Özellikle son dönemlerde Yaratılış Atlası ile insanlara evrim aldatmacasının gösterilmesi, Yaratılışı ispat eden fakat Darwinistler tarafından saklanmış olan fosillerin deşifre olması, yaşayan fosillerin milyonlarca olduğunun gösterilmesi ve buna karşılık tek bir tane bile ara fosil olmadığının anlaşılmasının ardından, Darwinistler yaşadıkları büyük yenilgiyi hazmedememektedirler. Onlar, insanların kitleler halinde evrim teorisini reddettiklerini, artık aldatılamadıklarını anlamışlardır. İşte bu sebeple Darwinist diktatörlük harekete geçmiş ve ülkeler bazında yapılan anketlerde evrime inananların sayısını fazla gösterecek bir oyuna girişmişlerdir. Bu çirkin plan, şu anda belirli bir düzen dahilinde devam ettirilmekte, insanlar aldatılmaktadırlar.
Ancak bu kirli oyun, gerçekleri değiştirmemektedir.

 

İnsanlar eğer bu konuda en doğru sonucu öğrenmek istiyorlarsa, “kainat tesadüfen mi var oldu, yoksa Allah mı yarattı?” sorusunu dışarı çıkıp halka sormalıdırlar. Hangi ülkede, kiminle karşılaşırlarsa karşılaşsınlar alacakları cevap %90 oranında “Allah yarattı” şeklinde olacaktır. Şu anda dünyada evrim teorisine inanmak alay konusu haline gelmiştir. İnsanlar, Darwinizm’in bir yalan olduğunu bilmektedirler. Artık Darwinistler kimseyi kandıramazlar. Yenilginin tesiriyle, insanları sahte anket sonuçlarıyla aldatmaya çalışmak yine bir işlerine yaramayacaktır. Önemli olan insanların artık evrim teorisini terk etmiş olmalarıdır. Darwinistler kabul etseler de etmeseler de Darwinizm 21. yüzyılda kesin olarak yıkıma uğramış, yok olmuştur.

http://harunyahya.org/tr/Makaleler/12740/Avrupada-yapilan-evrim-anketleri-Darwinist-diktatorlugun-kontrolunde