Becerikli Baraj İnşaatçıları Kunduzlar

Kitabımızın kahramanı Emre, spor yapmaktan, kitap okumaktan ve özellikle hayvanlarla ilgilenmekten çok hoşlanan bir çocuktur. Emre’nin hoşlandığı başka bir konu da her sene bahar aylarında ailesiyle gittikleri kamptır.

Kamp yerinde Emre kimi zaman çok değişik insanlarla tanışıp dost olur kimi zaman da çok ilginç canlılar hakkında bilgi sahibi olur. Bu kamp döneminde ise kitabımızın diğer kahramanları olan Bay ve Bayan Kunduz ile tanışmıştır.

Çocuklar! Bu kitabı okuduğunuzda Emre ile birlikte siz de sevimli kunduzlar hakkında bilgi sahibi olacaksınız. Emre’nin yeni arkadaşlarının doğuştan gelen bir yetenekle zor ve karmaşık bir inşaat tasarımı yaptıklarını ve bunu büyük bir ustalıkla uyguladıklarını öğreneceksiniz.

Kunduzlar Emre’nin mühendis olan ablası gibi yıllarca okula gidip çalışmamışlardır. Ama ne yapacaklarını, insanların inşa ettiklerine benzer barajları nasıl yapacaklarını çok iyi bilmektedirler.

Peki bu mühendislik bilgisini ve yetenekleri onlara veren kimdir? Bu kitapta bu sorunun tek cevabı olduğunu da göreceksiniz.

Kunduzlara bütün bunları öğreten üstün bir güç vardır. Bu güç hepimizi yaratan Yüce Allah’a aittir.

http://harunyahya.org/tr/Kitaplar/787/Becerikli-Baraj-Insaatcilari-Kunduzlar

DOSYA İNDİR
doc_icon pdf_icon