BİLİM VE GELECEK DERGİSİNİN YER’İN EVRİMİ HİKAYESİ

Bilim-ve-Gelecek-Dergisinin-Yerin-Evrimi-HikayesiBilim ve Gelecek dergisinin Nisan 2006 sayısında, “Yer”in Evrimi” başlığı altında bir evrim hikayesi daha yayınlandı. Derginin kapak konusunu oluşturan bu başlık ile, yeryüzünün ilk oluşum aşamaları ve yeryüzü tabakalarının değişime uğraması bir evrim senaryosu şeklinde sunulmakta ve bu değişimlerle birlikte evrimcilerin son 1.5 yüzyıldır sürdürdükleri biyolojik evrim safsatası tekrar gündeme getirilmeye çalışılmaktadır. Bilim ve Gelecek dergisi, evrim masalını gündemde tutabilmek için, her zaman olduğu gibi hiçbir bilimsel delil getiremediği hayali evrim süreci senaryolarını tekrarlamıştır.

Bilim ve Gelecek dergisinin ortaya attığı, ilk bakteriden çok hücrelilere hayali dönüşüm, denizden karaya ve karadan havaya geçiş masallarına bundan önce sitemizde defalarca cevap yazmıştık. İlgili yazıyara, aşağıdaki linkerden ulaşabilirsiniz.

Tek hücreli canlıların oluşumu ve çok hücrelilere geçiş masalı ile ilgili cevabımızı buradan okuyabilirsiniz. 

Evrimin tümüyle geçersiz bir teori olduğunu tek başına ispat eden ve bu nedenle Bilim ve Gelecek dergisi tarafından sadece üstünkörü geçilmiş olan Kambriyen patlaması ile ilgili yazımızı buradan okuyabilirsiniz.

Denizden karaya geçiş masalı ile ilgili cevabımızı buradan okuyabilirsiniz.

Karadan havaya geçiş masalı ile ilgili cevabımızı buradan ve buradan okuyabilirsiniz.

Memelilerin evrimi masalı ile ilgili cevabımızı buradan okuyabilirsiniz.

Atın evrimi masalı ile ilgili cevabımızı buradan okuyabilirsiniz.

İnsanın evrimi masalı ile ilgili cevabımızı buradan okuyabilirsiniz.

http://harunyahya.org/tr/NetCevap/146735/Bilim-ve-Gelecek-Dergisinin-Yerin-Evrimi-Hikayesi