Darwinist dergiler neden birer birer yayınlarına son veriyorlar?

Ülkemizde Darwinist yayınlar birer birer yayınlarına son vermeye başladılar. Büyük bir yaygara ile yayına başlayan söz konusu dergiler, şimdi sessiz sedasız geri çekiliyorlar. Bu durum dünyada da aynı şekilde yaşanıyor. Darwinist diktatörlük tarafından tüm finans kaynakları kendilerine aktarılsa da, her türlü maddi altyapı kendilerine sağlansa da yayına devam edemiyorlar. Çünkü sorun maddiyat değil, sorun artık güç ve inançlarının kalmamış olması.

Darwinizm’in geçersizliğini ispat eden bilimsel deliller Darwinizm propagandacılarının bütün emellerini bir anda altüst etti. Önce bütün dünyaya Yaratılış Atlası ile fosiller sunuldu. Bunlar, dünya üzerinde Yaratılışın bir gerçek, evrimin ise sahtekarlık olduğunu kanıtlayan 300 milyondan fazla fosilden sadece bir kısmı idi. Ancak bu kadar miktar bile bütün dünyanın alarma geçmesine, Darwinizm’in kalesi olan ülkelerin şoka girmesine ve evrimin ayaklar altına alınmasına yetti. Bu delillerin ardından hayatın başlangıcı konusunda önemli bir gerçek insanlara haber verildi. Tüm dünyada insanlar şu gerçeği öğrendiler:

BİR PROTEİN BAŞKA PROTEİNLER VAR OLMADAN OLUŞAMAZ.

İşte bu gerçek, gelmiş ve gelecek tüm evrimci spekülasyonlara bir anda son verdi. Darwinistler açısından bu sarsıcı gerçek, evrim teorisinin külliyen ortadan kalkmasına neden oldu.

Bu iki önemli bilimsel delil dışında evrime karşı sunulacak elbette çok ezici bilimsel gerçekler de vardır: Örneğin mutasyonların asla canlılara fayda vermeyeceği, DNA’nın muhteşemliği, canlılardaki olağanüstü komplekslik, Kambriyen dönemi, doğal seleksiyonun asla evrimleştirici bir etkisinin olamayacağı, canlıların birbirine dönüşüm senaryosunun bilimsel imkansızlığı, Darwinist sahtekarlıklar vb. konular da burada uzun uzun anlatılabilir. Bunların tümü aynı şekilde evrime çok büyük birer vurucu darbedir. Fakat anlaşılabileceği gibi tek bir proteinin açıklanamaması ve fosillerin Yaratılışı ispat etmesi, gerçekleri öğrenmek isteyen insanlarımız açısından da, Darwinistler açısından da konuyu tamamen bitirmiş durumdadır.

Proteinlerin tesadüfen oluşamayayacağı gerçeği nedeniyleşu ana kadar Darwinist dergilere para ayıran kurumlar, ARTIK PARANIN BOŞA GİTTİĞİNE İNANIYORLAR. Çünkü ne kadar dergi çıkartırlarsa çıkartsınlar, ne kadar Darwinist propaganda malzemesi uydururlarsa uydursunlar mağlub olduklarının farkındalar. İnsanların da kendilerini mağlub gördüklerini, yazdıklarının hiçbirine inanmadıklarını biliyorlar. Propaganda yöntemlerinin artık insanları etkilemediğini anlamış durumdalar. Eskiden propaganda malzemeleri ile insanları aldatmak onlar için kolayken Darwinist dergilerin de bunda bir etkisi olduğuna inanıyorlardı. FAKAT ŞİMDİ YAYINLARININ BİR DEĞERİNİN KALMADIĞINI ANLADILAR. BİRER BİRER DERGİLERİN YAYININI DURDURMALARININ, EVRİM ADINA TEK BİR HABER DAHİ ÇIKARAMAMALARININ, PROVOKASYON YAPAMAMALARININ TEK SEBEBİ BU.Darwinistler artık insanları aldatabileceklerine, sahtekarlıkların etkili olabileceğine ve Darwinizm yalanını yaygınlaştırabileceklerine dair tüm inançlarını yitirmiş durumdalar.

Bütün bunlar daha da gelişerek devam edecektir. Darwinist tüm propaganda kaynakları birer birer geri çekilecektir. Geçen zaman, hiçbir şekilde Darwinistlere zafer ve kazanç getirmeyecektir. Darwinistler hiçbir zaman geçmişte insanları kolaylıkla aldattıkları o şaşalı dönemlerine geri dönemeyeceklerdir. Allah’ın izniyle içinde yaşadığımız devir Mehdiyet devridir. Ve Allah’ın vaadi mutlaka gerçekleşecek, yeryüzüne Kuran ahlakı hakim olacak ve insanların tümü Darwinist safsatalardan arınıp Allah’a yöneleceklerdir.Rabbimiz ayetlerinde şöyle buyurmaktadır:

Allah’ın yardımı ve fetih geldiği zaman,Ve insanların Allah’ın dinine dalga dalga girdiklerini gördüğünde, Hemen Rabbini hamd ile tesbih et ve O’ndan mağfiret dile. Çünkü O, tevbeleri çok kabul edendir. (Nasr Suresi, 1-3)

http://harunyahya.org/tr/Makaleler/42959/Darwinist-dergiler-neden-birer-birer-yayinlarina-son-veriyorlar