Darwinistler detaylarla dikkati dağıtmaya çalışırlar

Kafa karıştırıcı detaylar ve saçma haberler Darwinistlerin psikolojik savunma yöntemlerinin önemli bir parçasını oluşturur. Mantıksız detaylarla zihinleri boğmak, Darwinist hipnoz yönteminin bir parçasıdır. Darwinist yayınlarda bu amaçla verilen haberler ile asıl hedef, konu hakkında bilgisi olmayan bazı insanlara, evrimin bir sahtekarlık olduğunu unutturabilmek ve onların beyinlerini, "patatesle mi yoksa solucanla mı daha yakın akrabayız?" gibi olağanüstü derecede saçma bir soru ile meşgul edebilmektir. Darwinistler, mantıksız detayları işte bu amaç için kullanırlar.

Uydurma Evrim Haberleri

1- Hürriyet, 07. 02. 2003 2- Hürriyet, 19. 11. 2008

 

Bir Darwinist yayında "kangurularla akrabaymışız", "aç kaldık o yüzden dik yürümeye başladık", "hıçkırık kurbağadan miras kalmış" şeklindeki olağanüstü derecede mantıksız haberlerin tümünün amacı dikkati dağıtmaktır. Sanki evrim ispatlanmış bir gerçekmiş de, geriye sadece hıçkırığın ortaya çıkışı sorunu kalmış gibi bir izlenim uyandırmaya çalışırlar. Yoğun olarak böyle haberlerin etkisinde kalan konu hakkında yeterince bilgisi olmayan kişiler bu telkini kolaylıkla alırlar. Bu aldatıcı haberlerin etkisiyle evrimin açıklayamadığı birkaç küçük konu kaldığını, onlara da nihayet bir açıklama getirildiğini zannederler. Darwinistlerin yıllardır sürdürdükleri kitle aldatmacası bu sistemle yürür. Kitle hipnozu bu sahte yöntemle başarılı şekilde sürdürülür.

Burada tekrar hatırlatalım:

 Darwinistler daha tek bir proteinin tesadüfen meydana gelişini açıklayamamaktadırlar.

 Getirebildikleri tek bir tane bile ara fosil yoktur.

 350 milyondan fazla fosil evrimi yerin dibine geçirmiştir.

 Canlılardaki komplekslik Darwinistlere en büyük darbelerden birini vurmuş, evrimle asla açıklayamayacakları sistemler ortaya çıkarmıştır.

 İddia ettikleri tüm fosillerin sahte olduğu ortaya çıkmış, hatta bilerek sahtekarlık yaptıkları anlaşılmıştır.

 Fosillerden, canlıların aniden ortaya çıktıkları ve milyonlarca yıl boyunca hiçbir değişim geçirmedikleri açıkça anlaşılmıştır.

Bilimsel delil bunlardır. Darwinistler bunlara açıklama getiremedikleri için olağanüstü saçmalıktaki haberleri manşetten verirler. Çünkü çaresizdirler. Bilim adına ortaya çıkmış fakat hiçbir bilimsel delili olmayan sahte bir teoriyi sahtekarlık dışında başka nasıl savunacaklardır? Fakat şu sıralar bu mantıksız haberlerin de artık etkisiz olduğunu anlamış durumdadırlar. Şu anda okul çağındaki çocuklar bile, Darwinistlerin bu türden izahlarıyla karşılaştıklarında, onlardan, her şeyden önce bir proteinin ortaya çıkışının açıklamasını yapmasını beklemektedirler. Dolayısıyla aldatmacanın ömrü uzun sürmemiştir.

Uydurma Evrim Haberleri

En bilinen Darwinist propaganda taktiklerinden bir tanesi, hipnoz altındaki insanları detaylara boğmak ve sahte iddialarla onları asıl konudan -evrimin bir sahtekarlık olduğu gerçeğinden- uzaklaştırabilmektir. Darwinistler, sanki evrimle ilgili her türlü şey ispatlanmış da geriye sadece hıçkırığın hangi hayvandan miras kaldığı veya balinanın fil olup olmadığı konuları kalmış gibi saçma ve uydurma haberleri gündeme getirirler. Bilgisiz bir insanı bu haberlerle aldatabilmek çok kolaydır. Söz konusu kişi artık, evrimi ispatla-yan herhangi bir delil olup olmadığını soruşturmayı düşünmez. Çünkü detaylara boğulmuş, gerçekleri araştırmaktan uzaklaşmış, Darwinist büyünün etkisinde kalmıştır.
1- Yüzyıl, 04. 03. 1998 2- Hürriyet, 16. 10. 1999 3- Sabah, 16. 08. 2002 4- Akşam, 18. 10. 2006
5- Bugün, 23. 04. 2007 6- Vatan, 20. 03. 2006 7- Sabah, 30. 12. 2008 8- Posta, 14. 04. 2007 9- Posta, 18. 02. 2003