Darwinizm’in Sonu

Dünya üzerinde bir milyonu aşkın farklı canlı türü yaşar. Hepsi son derece farklı özelliklere ve mükemmel sistemlere sahip olan bu canlılar nasıl ortaya çıkmışlardır? Bu soruyu sağduyu ile inceleyen her insan, tüm bu canlılığın üstün ve kusursuz bir yaratılışın ürünü olduğunu görür.

Evrim teorisi ise, canlıları Allah’ın yarattığı gerçeğini reddeder. Teori, yeryüzündeki tüm canlı türlerinin tesadüflere dayalı bir süreç sonucunda birbirlerinden türediklerini öne sürmektedir.

Köhne bir düşünceden ibaret olan evrim teorisi, ilkel bir bilim anlayışına dayanmaktadır. O dönemde biyokimya, mikrobiyoloji gibi bilim dalları olmadığı için, evrimciler canlıların tesadüflerle oluşabilecek kadar basit yapıda olduklarını sanmışlardı. Genetik kanunları bilinmediği için, canlı türlerinin kolaylıkla birbirlerine dönüşebilecekleri zannedilmişti.

Bu kitapta gelişen bilimin, bu efsanelerin hepsini yıktığı ve gerçekte canlıların üstün bir yaratılışın ürünü olduklarını ortaya çıkardığı anlatılmaktadır. Dünya üzerinde bir milyonu aşkın farklı canlı türü yaşar. Hepsi son derece farklı özelliklere ve mükemmel sistemlere sahip olan bu canlılar nasıl ortaya çıkmışlardır? Bu soruyu sağduyu ile inceleyen her insan, tüm bu canlılığın üstün ve kusursuz bir yaratılışın ürünü olduğunu görür.

Bu kitapta gelişen bilimin, bu efsanelerin hepsini yıktığı ve gerçekte canlıların üstün bir yaratılışın ürünü olduklarını ortaya çıkardığı anlatılmaktadır.

http://harunyahya.org/tr/Kitaplar/600/Darwinizmin-Sonu

DOSYA İNDİR
doc_icon pdf_icon