Evrimci Prof. Dr. Ali Demirsoy bugüne kadar hiç kimsenin başaramadığı teknik ve mükemmelliyetli kitapların evrimi çökerttiğini söylemektedir.

Adnan Oktar’ın 3 Ocak 2013 tarihli A9 Tv röportajından

ADNAN OKTAR: Şimdi evrimci arkadaşlar, dikkat! Kulaklarınızı açın! Marksist gençlerden çok fazla izleyenimiz var,maşaAllah. Onları seviyoruz, şefkat duyuyorum. Onların kötü olmasını istemem. Üzülmelerini istemem ama gurura gerek yok, gerçekçi olun. Ben mesela Marksizm’in sosyal adalet yönünü beğeniyorum. Aklın yolu bir, değil mi? Siz de akılcı olun işte. Sosyal adaleti savunun, savaşlara karşı olun, kardeşliği savunun ama imanla, sevgiyle olmasını savunun. Çünkü Marx, Mehdiyet’i Allahsız Mehdiyet’e çevirmeye kalktı. Hz. Mehdi (a.s) da bu Allahsız Mehdiyet’i imanlı Mehdiyet’e çeviriyor, konu bu. Yani Mesih denmesinin sebebi de odur. Deccalin sistemini değiştiriyor Hz. Mehdi (a.s). Biz de Mehdi talebesiyiz. Ben Mehdi öncüsüyüm, Mehdi’ye zemin hazırlayan bir insanım. Bakın ağabeyleriniz, samimi ifadelerinde Darwinizm’in ne hale geldiğini nasıl anlatıyorlar. Hep beraber bir dinleyelim. Siz de çok samimi olun ağabeyleriniz gibi, büyükleriniz gibi, o profesörler gibi siz de samimi olun. Güzelce olaylara candan bir yaklaşımla yaklaşın.

GÖRKEM ERDOĞAN: 2007 yılında Biyoloji eğitiminde Evrim Sempozyumu’nda yaptığı sunumda Ali Demirsoy şöyle demiş; “Bugüne kadar hiç kimsenin başaramadığı teknik ve mükemmeliyetteki kitap, kaset, video araçlarını kullanarak geniş bir kitlenin özellikle eğitim yaşındaki insanların çıkmaza sokulmasını sağlamaya çalışmaktadırlar.”

ADNAN OKTAR: Allah Allah, Allah Allah. Bismillah. Bir daha duyayım.

GÖRKEM ERDOĞAN: “Bugüne kadar hiç kimsenin başaramadığı teknik ve mükemmeliyetteki kitap,”

ADNAN OKTAR: Allah Allah. “Bugüne kadar hiç kimsenin başaramadığı” bir alkış, maşaAllah. Ali Demirsoy dedemizin güzel bir tespiti. Evet?

GÖRKEM ERDOĞAN: “kitap, kaset, video araçlarını kullanarak geniş bir kitlenin”

ADNAN OKTAR: “Geniş bir kitlenin” güzel. Yani bütün Türkiye’yi saran, bütün Avrupa’yı saran bir çalışmadan bahsediyor. Evet?

GÖRKEM ERDOĞAN: “özellikle eğitim yaşındaki insanların”

ADNAN OKTAR: Üniversite.Lise ve üniversite. Evet?

GÖRKEM ERDOĞAN: “çıkmaza sokulmasını sağlamaya çalışmaktadırlar.”

ADNAN OKTAR: Hangi çıkmaz? Darwin’e çıkmaz. Kamyon oraya gidemiyor artık. Darwin dedelerine gidemiyor. Devam edelim, inşaAllah.

GÖRKEM ERDOĞAN: “Bu da başarıya ulaştı mı? Bana göre ulaştı.”

ADNAN OKTAR: Bir alkış. Bak, bunu Türkiye’nin en yetkili ağızlarından, Darwinistlerin şeyhi, şahı olan Ali Demirsoy söylüyor. “Başarıya ulaştı mı? Bence ulaştı.” diyor. Teşekkür ediyorum, naçizane acizane. Buyurun.

GÖRKEM ERDOĞAN: “Yapılan birkaç anketten biliyorum. Lise çağındaki öğrencilerin yüzde70’i evrime inanmıyor.

ADNAN OKTAR: Bir alkış. Adnan Hocam yaşa, yaşa! Allah sana uzun ömür versin,inşaAllah. MaşaAllah, elhamdülillah. Evet?

GÖRKEM ERDOĞAN: “yüzde50’si tehlikeli bir akım olarak görüyor.”

ADNAN OKTAR: MaşaAllah, çünkü anlattık. Bir alkış daha. Gençlik şuurlanmış, Türk gençliği. Evet?

GÖRKEM ERDOĞAN: “Galiba yalnız yüzde 5’i evrim olabilir diyor. ‘Ümidin var mı?’ diye sorarsanız açıkça kuşkuluyum.” diyor.

ADNAN OKTAR: Bir alkış da bu. Evet, Ali Demirsoy. Alim bilinen bir insandır. Bütün evrimcilerin şeyhidir. Evet?

GÖRKEM ERDOĞAN: “Bırakın öğrencileri evrim teorisi dersi veren hocalarımızın dahi düşüncelerini değiştiremedim.”

ADNAN OKTAR: Çünkü hepsine kitap gitti. Yaratılış Atlası hepsine gitti. Öğretmenlerinizin, ben ellerinden öpüyorum, teker teker hepsinin evine teker teker Yaratılış Atlası gitti. Gerekli aydınlanma sağlandı, inşaAllah.

GÖRKEM ERDOĞAN; “Evrim kitabı yazmış, yıllarca Türkiye’nin en büyük üniversitesinde bu konuda ders vermiş saygıdeğer rahmetli hocamız, bir gün beni kimsenin olmadığı bir odaya çekerek ‘Sana bir şey sormak istiyorum Ali’ciğim.’ dedi. ‘Buyur hocam’ dedim. ‘Sen gerçekten evrimleşme olduğuna inanıyor musun?’ dedi. ‘Sizin kuşkunuz var mı hocam?’ ‘Yıllarca bu dersi vermiş ve kitabını yazmış olmama rağmen ben pek inanmıyorum.’ dedi.

ADNAN OKTAR: Bir alkış. Yani görüyorsunuz değil mi Marksist gençlerimiz? Sizin bilginiz az olduğu için bu tip sorunlar çıkıyor. Bak profesör okuduklarında gerçeği teslim ediyorlar. Kültür düzeyinizi artırın. O kitaplardan hiç olmazsa bir parça okuyun, biraz araştırın, hemen kanaatiniz gelecektir. Gurur yapacak bir şey yok. Ben üstünlük, büyüklük peşinde değilim. Sizleri kardeşim olarak görüyorum. Sizi öyle değersiz insan olarak görmüyorum. Saygı duyuyorum ama gereksiz gurur yapıyorsunuz. Gerçekten doğru, evrim yok. Olsa ben savunurdum zaten. Ben gerçekçi adamım. Öyle kimseyi dinlemezdim. Evrim mevrim yok. Allah’ın varlığı doğru, ahiret doğru, hepsi doğru. Yüzde yüz emin olmasam anlatmam.

Evet buyurun.

GÖRKEM ERDOĞAN: “O an işimizin çok zor olduğunu fark ettim.” diyor.

ADNAN OKTAR: Çok zor değil de imkansız demesi lazım, inşaAllah.

DİDEM ÜRER: Hocam Mehter hazır.

ADNAN OKTAR: Buyurun.

VTR: Mehter Marşı