Evrimcilere Net Cevap 3

Bu kitapta, yerli ve yabancı medyada, evrim teorisi ile ilgili yer alan önemli bazı yanılgıların cevapları yer almaktadır. Bazen bir köşe yazısında, bazen bir haberde, kimi zaman da bir televizyon programında evrim teorisini bilimin gereği göstermeye çalışanlar, Darwinizm propagandası yapmakta ve bu konuda yeterli bilgisi olmayan pek çok insanı da büyük bir aldatmacanın içine sürüklemektedirler.

Oysa Darwinizm’in hiçbir bilimsel dayanağı yoktur. Charles Darwin’in evrim teorisini ortaya attığı tarihten bu yana 150 yılı aşkın süre geçmiş, ancak bu süre içerisinde evrim teorisini destekleyen tek bir bilimsel delil dahi bulunamamıştır. Elde edilen bulgular evrimin hiçbir zaman yaşanmadığını ortaya koymaktadır. Tam tersine, bilim ve teknoloji alanında yaşanan pek çok gelişme evrenin yoktan var edildiğini yani yaratılmış olduğu gerçeğini gözler önüne sermektedir.

Evrim teorisinin içine düştüğü açmaz, bugün evrimciler tarafından bile kabul edilirken, çoğu zaman ideolojik kaygılarla, kimi basın ve yayın organları tarafından evrim teorisi gündemde tutulmaktadır. Söz konusu propagandanın hiçbir gerçeklik payı içermediğinin ve bununla birlikte evrim teorisinin aldatmacalarının ve yanılgılarının gözler önüne serilmesi ise son derece önemli bir çalışmadır.

http://harunyahya.org/tr/Kitaplar/652/Evrimcilere-Net-Cevap-3

DOSYA İNDİR
doc_icon pdf_icon