”Maymun değil, aslan-kaplan dense kimse rahatsız olmayacaktı” iddiasına cevap

25 Ocak 2011 tarihli NTV evrim programında konuklardan biri, evrimin bir itibar meselesi nedeniyle inkar edildiğini, sorunun hayali “maymun ata” iddiasında olduğunu, aslında “atanız aslan-kaplan” dense bir sorun olmayacağını iddia etmiştir. Oysa ciddi şekilde yanılmaktadır.

Gerçekte söz konusu konuşmacının iddia ettiği gibi bir durum, böyle bir rahatsızlık yoktur. Bunu elbette kendisi de bilmektedir. Evrimin en büyük sorunu İDEOLOJİK OLMASI, SAHTEKARLIĞA DAYALI BATIL BİR PAGAN DİNİ OLMASIDIR.

Evrimin sorunu, HİÇBİR BİLİMSEL DELİLLE DESTEKLENMEMESİNE rağmen bilim adına ortaya çıkmasıdır. 150 yıldır bütün dünyada İNSANLARI ALDATMASI, SAHTE DELİLLERİ VE SAHTEKARLIKLARI İNSANLARA DAYATMASIDIR.

Evrim ile en büyük sorunlardan biri, tamamen bir sahtekarlık olmasına rağmen dünya çapında bir DİKTA İDARESİ ALTINDA KORUNMASI ve zor ve baskıyla insanlara empoze edilmeye çalışılmasıdır.

Evrimin sorunu, insanlara hayvandan gelmiş tesadüfi varlıklar olduğu telkinini vermesi, dolayısıyla dünyadaki bütün DİKTA REJİMLERİNİN, IRKÇI VE BÖLÜCÜ FAALİYETLERİN, SAVAŞLARIN, KATLİAMLARIN, KAN DÖKÜCÜ REJİMLERİN KAYNAĞI OLMASIDIR.

Dolayısıyla evrimin sorunu maymun değildir. Eğer Cenab-ı Allah bizlere, canlı varlıkları evrim ile yaratmış olduğunu ve insanın da maymundan türediğini bildirmiş olsa ve bizler bunun milyonlarca bilimsel kanıtını görsek, bunun ilk ve en güçlü savunucuları kuşkusuz ki bizler olurduk.

Söz konusu iddia, yine Darwinist propaganda yöntemidir. Darwinizm ile ilgili en büyük sorunlar basitleştirilmeye çalışılmakta ve Darwinizm’in asıl tehlikesi insanlara unutturulmaya çalışılmaktadır. Oysa evrim bütünüyle, her iddiasıyla TARİHİN EN BÜYÜK BİLİM SAHTEKARLIĞIDIR.  

http://harunyahya.org/tr/Makaleler/37785/Maymun-degil-aslan-kaplan-dense-kimse-rahatsiz-olmayacakti-iddiasina-cevap