Sansürsüz iddia 10: ”Ara form denilen fosiller geri alınıyor çünkü daha iyisi bulunuyor” iddiasının geçersizliği

17 Mayıs 2010 tarihli Sansürsüz programında oldukça ilginç bir iddia daha gündeme gelmiştir. Darwinist katılımcılar, hayali ata olarak gösterilen fosillerin zaman içinde geri alınarak literatürden çıkarıldığını kabul etmişler, fakat bunun gerekçesi olarak “daha iyisinin bulunduğunu” iddia etmişlerdir. Özellikle son birkaç yılda Darwinist yaygara yoluyla gündeme getirilen fosiller dikkate alındığında, evrimcilerin bu iddiası oldukça komik bir görünüm sergilemektedir.

 • Evrim aldatmacasının 150 yıllık tarihinde sürekli yenilenen bir süreç vardır. Bir fosil ortaya çıkarılır, fosil hakkında şaşırtıcı bir senaryo kurgulanarak bunun insanın atası olduğu iddia edilir, Darwinist basında bu hikaye süslü bilimsel kelimeler ve çizimlerle verilir, ardından da bu fosilin bir orangutana veya domuza ait olduğu anlaşılarak FOSİL ALELACELE SERGİLENDİĞİ MÜZEDEN ÇIKARILIR.
 • İnsan kafatasına yeni ölmüş bir orangutan çenesinin monte edildiği Piltdown adamı, bir yaban domuzu dişinden üretilerek kırsal alanda ailesiyle resmedilen Nebraska adamı bunun en ünlü örnekleridir. Darwinistler, sayısız sahtekarlık örneği sonucunda bütün hayali ata iddialarını geri çekmek zorunda kalmışlardır. Tarihte bilim literatüründen çıkarılan hayali “ata”ların sayısı oldukça fazladır. Konuyla ilgili detaylı bilgiyi buradan okuyabilirsiniz.
 • Darwinistlerin şimdiye dek insanın atası diyerek öne sürdükleri BÜTÜN KAFATASLARININ ya soyu tükenmiş bir orangutana veya bir insan ırkına ait olduğu anlaşılmıştır. Şu anda söz konusu fosillerden hiçbirinin gündeme getirilemiyor oluşu tamamının geçersizliğinin anlaşılmış olmasındandır.
 • Bu önemli yenilgiyi hazmedemeyen Darwinistler, söz konusu fosillerin literatürden çıkarıldıklarını, çünkü “daha iyisinin bulunduğunu” iddia etmektedirler. Oysa daha iyi dedikleri fosiller, büyük bir utanç içinde, diğer fosillerden çok daha kısa bir süre içinde geri alınan, Ida, Ardi, Aus. Sediba gibi son dönemin sahteliğiyle ünlü fosilleridir.
 • Mükemmel bir lemur fosilinin alınıp insanın atası olarak lanse edildiği Ida vakası, Piltdown adamı sahtekarlığı ile eşdeğer boyutta bir sahtekarlıktır. Ida üzerinden yapılan ve bazı Darwinistleri bile utandıran yaygara, kısa bir süre sonra suskunluğa dönüşmüş ve Darwinist yayınlar yakın bir tarihte bu fosilin lemurdan başka bir şey olmadığını kabul etmek zorunda kalmışlardır. Darwinistler, Ida yaygarasından duydukları utancı kendi Darwinist bilim dergilerinde ifade etmekten çekinmemişlerdir. (Konu ile ilgili detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz)
 • Hemen ardından gündeme getirilen Ardi de, yine Darwinist spekülasyonlara maruz kalmış ve açıkça bir maymun fosili, bilgisayar yazılımı yoluyla dik yürütülmüştür. Bu büyük utanç sonrasında Darwinistler yine iddialarını geri almak zorunda kalmışlardır. (Konu ile ilgili detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.)
 • Bunun ardından Darwinistler, ortaya bir serçe parmak fosili çıkarıp bundan pervasızca bir “üçüncü tür” rekonstrüksiyonu yapmaktan çekinmemişlerdir. Boy boy yayınlanan bu garip insan figürü, tıpkı tek bir dişten oluşturulan Nebraska adamı sahtekarlığında olduğu gibi, “insanlık tarihi yeniden yazılacak” başlıkları altında verilmiştir. Oysa eldeki tek delil, yalnızca bir insan ırkına ait serçe parmak fosilinden ibarettir. (Konu ile ilgili detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.)
 • Nitekim son olarak gündeme getirilen Australopithecus Sediba aldatmacası, Darwinistlerin en büyük utançlarından biri olarak tarihte yerini alacaktır. Tanınmış evrimci Carl Zimmer’in bile, “Olamaz, yeni bir Ida mı?” diyerek endişeyle karşıladığı bu sahtekarlık Darwinistleri ciddi şekilde küçük düşürmüştür. (Konu ile ilgili detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.)
 • Darwinistler tarafından son bir yıl içinde gündeme getirilen utanç tablosu bu şekildedir. Dolayısıyla “daha iyi ara formlar bulundu o yüzden diğerleri iptal edildi” şeklindeki iddianın ne derece geçersiz olduğu ortadadır.
 • Darwinistler çaresizdirler. Ara form bulamamış olmanın ezikliği içindedirler. İşte bu sebeple bilimin ortaya koyduğu ve kendilerine sıkıntı veren gerçeklerden uzaklaşabilmek için mantıksız iddialarla demagoji yaparlar. Fakat bu demagoji artık insanları aldatamayacak kadar saçma boyutlara ulaşmıştır. Artık dünyaca tanınmış Darwinistler bile bunun utancını yaşamaktadır.
 • Darwinistlerin artık kabul etmesi gereken, -zaten tüm dünyanın bildiği- bir tane bile ara fosil olmadığı gerçeğidir. Bunu açıkça kabul etmedikleri sürece, ideolojilerini ayakta tutmak adına, bu saçma iddialara devam etmek zorunda kalacak ve sürekli kendilerini küçük düşüreceklerdir.

 

http://harunyahya.org/tr/Makaleler/25064/Sansursuz-iddia-10-Ara-form-denilen-fosiller-geri-aliniyor-cunku-daha-iyisi-bulunuyor-iddiasinin-gecersizligi