Yaratılış Atlası ve inançlarını yitiren Darwinistler

Her tarafı kapalı bir odadaki insana “dışarıda hava karanlık” dendiğinde, buna 50 ihtimal verir ve inanabilir. Fakat pencerenin sadece küçücük bir parçasından dışarıdaki Güneş’i gördüğünde, artık bu insanı dışarıda havanın karanlık olduğuna dair ikna etmenin hiçbir yolu yoktur.

Darwinistlerin durumu da aynen bu şekilde olmuştur. 150 yıl boyunca Darwinistler, bilim kılıfı altında, hemen her türlü sahtekarlığı pervasızca yapmışlardır. Bundan utanç dahi duymamışlardır. Çünkü bu yalan haberlerle insanları aldatabileceklerine kendilerini inandırmışlardır. Yoğun telkin, görsel büyü ve hipnoz etkisi ile bir yalanı tekrarlamış ve böylece hayret edilecek şekilde taraftar toplamışlardır. Fakat, her şey tam Darwinistlerin planladığı şekilde giderken, insanlar hipnozun etkisine neredeyse tam olarak girmişlerken, dünyada evrimi reddetmek adeta bir suç haline getirilmişken, insanlar aniden Güneş’i görmüşlerdir. Bu güneş, Yaratılış Atlası olmuştur.

Yaratılış Atlası’nın bir anda bütün dünyaya yayılması ile artık insanları evrimin var olduğuna ikna edebilmek mümkün değildir. Yaratılış Atlası’nda sergilenen binlerce yaşayan fosil, tek bir Darwinist’in bile inkar edebileceği gibi değildir. Üstelik bu muhteşem kitaptaki tek bir fosil dahi evrimi ezip geçmeye yeterlidir. İşte bu sebeple,

Yaratılış Atlası karşısında Darwinizm’in kalesi olan Fransa basını dehşete kapılmış; “Fransa tarihinin en büyük felaketi”, “gökten felaket yağdı”, “Yüzlerce yıllık medeniyetimiz yerle bir oldu” gibi ifadelerle Atlas’a yer vermiştir.

Darwinist Avrupa Parlamentosu bu muhteşem kitabı evrim eğitimine en büyük engel olarak görerek, panik içinde gündeme taşımış; yüzlerce Darwinist basın yayın kurumu şaşkınlık içinde Atlas’ın dünyadaki müthiş etkisini dile getirmek zorunda kalmıştır.

Yaratılış Atlası tüm iman edenlerin güçlenmesine vesile olmuştur

Sayın Adnan Oktar’ın, tek bir proteinin bile tesadüfen meydana gelemeyeceği gerçeğini dünyaya yayması ve Yaratılış Atlası isimli eseriyle milyonlarca canlının değişmediğini ispat etmesi, bugün dünyada evrimi bitiren en etkili çalışmadır. Dünyada dindar Müslümanlar da, dindar Hristiyanlar da ve dindar Museviler de, bu üstün başarı sonucunda rahat hareket edebilir hale gelmişler, kendilerine güvenlerini kazanmışlardır. Daha öncesinde Darwinistlere karşı son derece ezik olan ve adeta hiçbir faaliyetlerini yapamayan bir kısım dindarlar, bu önemli çalışmaların ardından güçlenmeye başlamışlardır. Sayın Adnan Oktar’ın evrimi yıkan, değerli ve azimli çalışmalarının ardından AMERİKAN ASKERİ ÜSLERİNDE EVRİM SAHTEKARLIĞINI ANLATAN VE ALLAH’IN BİRLİĞİNE ÇAĞIRAN KONFERANSLAR YAPILABİLMİŞ; İNGİLTERE’DE ŞEHİR İÇİ OTOBÜSLERİ, ÜZERLERİNDE “ALLAH VAR” YAZISI İLE LONDRA SOKAKLARINDA DOLAŞABİLMİŞTİR.

madalya sanantonio(1)

Bu önemli çalışmaların ardından Kanada’da, Amerika’da, İsviçre’de, Belçika’da, Almanya’da, Avustralya ve Yeni Zelanda’da, Fransa’da, Danimarka ve İsveç’te, Endonezya ve Malezya’da, Singapur ve Dubai’de ve daha pek çok ülkede binlerce kişinin katıldığı YARATILIŞ KONFERANSLARI gerçekleştirilmiş, tüm dünyada televizyonlar ve yazılı basın bu üstün çalışmalardan bahseder olmuştur.

konferans buyuksehirler

Bu üstün başarının hemen ardından Darwinistler bu batıl dine olan inançlarını kaybetmişlerdir. Uğrunda yıllardır azimle faaliyet yürüttükleri bu aldatmacayı savunacak, yeni sahtekarlıklar üretecek güçleri kalmamıştır. DARWİNİST DERGİLER –MADDİ ZORLUKLARDAN DOLAYI DEĞİL, SIRF İNANÇLARINI KAYBETTİKLERİ İÇİN- BİRER BİRER KAPANMAKTA, yayınlarına son vermektedir. Hemen her hafta yeni bir sahtekarlık iddiasıyla gündeme gelen dünyaca tanınmış Darwinist yayınlar artık TEK BİR SAHTEKARLIK HABERİ BİLE VEREMEMEKTEDİRLER. Darwinizm’in tek güç kaynağı olan Darwinist propaganda sessiz sedasız sona ermiştir. Darwinistler, hemen her fırsatta çeşitli propaganda yöntemleriyle evrimi gündeme getirirlerken, bir anda sus-pus olmuşlar, daha fazla rezil olmayı göze alamamışlardır.

Darwinizm belasından kurtuluş kapısı her zaman açıktır

Hz. Mehdi (as) ve Hz. İsa (as)’ın zuhur edeceği içinde bulunduğumuz ahir zamanda, tüm batıl dinler, dehşetli ve büyük bir çöküş ile çökmektedirler. Bu çöküşü hiç kimse durduramayacaktır. Bu, Allah’ın adetullahı, kesin kanunudur. Allah bu dönemde, bu büyük ve kapsamlı çöküşe, Sayın Adnan Oktar’ın çalışmalarını vesile kılmaktadır. Çok yakın bir zamanda Darwinizm’e körü körüne inanmış olan insanların tümü, nasıl böyle aldatıldıklarını hayretle fark edecek, Darwinistler ise sahtekar konumuna düştükleri için pişman olacaklardır. Fakat elbette hiçbir şey için geç değildir, yenilginin ve hatanın farkına vararak gerçeği bulmak ve gerçeğin savunuculuğunu yapmak bir erdemdir. Dolayısıyla Darwinizm belasının farkına varan her Darwinist için, bu dünya hayatı boyunca yaşamını vakfettiği bu dev hatadan dönme imkanı elbetteki vardır.